Najděte svůj osobitý zahradní styl

Sbíráte inspiraci, ale nevíte, jak vše propojit do harmonického celku?

Přestaňte plácat páté přes deváté a ujasněte si, co vlastně chcete!

Vědět, co se vám líbí a co naopak ne, je prvním krokem na cestě k zahradě vašeho srdce.

Po zadání svého jména a emailu Vám zašlu test vašeho zahradního stylu a zároveň získáte můj newsletter.Vaše osobní údaje (jméno, emailová adresa)  jsou u mě v bezpečí a já, Kateřina Jindrová (IČ 75314843) je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání Testu a dalších newsletterů týkajících se souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Po vysoké škole jsem byla zahradní architekt, který projektoval zahrady seriózním klientům.

Teď se třemi dětmi tvořím zahradu inspirovanou přírodou. Takovou, aby děti bavila a zároveň pro ně byla bezpečná. Aby na ní bylo co stále co ozobávat ale nerostly tam jedovaté rostliny.

Žijeme s rodinou v roubence u lesa. Po stavbě jsme chtěli co nejdříve krásnou zahradu plnou života. Se vzrostlými stromy, živým plotem, krásnými květinovými záhony. S terasou k odpočinku a zákoutími pro bezpečné hry našich dětí. Krůček po krůčku jsme začali tvořit z toho, co bylo kolem k dispozici. Vlastními silami a s omezenými prostředky.