Vyberte si keře pro váš živý plot za jediný večer

Jen do soboty 2. dubna

ZÁZNAM
WEBINÁŘE ZDARMA

Chcete se ukrýt před zvídavými sousedy, ale kromě tújí nevidíte jiné řešení?

Marně na své zahradě hledáte kousek soukromí?

Láká vás doopravdy živý plot, který bude pestrý po celý rok?

Na webináři si vyberte druhy keřů přesně podle vašich potřeb > > > > >

Po zadání svého jména a emailu Vám zaregistruji místo na webináři a zároveň získáte můj newsletter.Vaše osobní údaje (jméno, emailová adresa)  jsou u mě v bezpečí a já, Kateřina Jindrová (IČ 75314843) je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro přihlášení na webinář a dalších newsletterů týkajících se tématu zahrady.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Po vysoké škole jsem byla zahradní architekt, který projektoval zahrady seriózním klientům.

Teď se třemi dětmi tvořím zahradu inspirovanou přírodou. Takovou, aby děti bavila a zároveň pro ně byla bezpečná. Aby na ní bylo co stále co ozobávat ale nerostly tam jedovaté rostliny.

Žijeme s rodinou v roubence u lesa. Po stavbě jsme chtěli co nejdříve krásnou zahradu plnou života. Se vzrostlými stromy, živým plotem, krásnými květinovými záhony. S terasou k odpočinku a zákoutími pro bezpečné hry našich dětí. Krůček po krůčku jsme začali tvořit z toho, co bylo kolem k dispozici. Vlastními silami a s omezenými prostředky.